wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Politechnika podpisała umowę z BMW
Politechnika podpisała umowę z BMW

Umowę o współpracy podpisali Robert Wójcik z BMW Inchcape Motor Wrocław i prof. Zbigniew Sroka, prorektor ds. studenckich Politechniki Wrocławskiej, fot. Tomasz Walków

Politechnika Wrocławska zyskała nowego partnera. Dzięki umowie z BMW Inchcape Motor Wrocław studenci będą mieli okazję m.in. na staże naukowe.

Reklama

Walorów z porozumienia z nowym partnerem uczelni – podobnych jest już ponad dwustu – jest więcej. W założeniach projektu zatytułowanego „Drive your career” są także: prowadzenie wspólnych prac badawczo-rozwojowych, wymianę doświadczeń i wiedzy dotyczących nowych technologii. Staże i praktyki nie będą oferowane tylko studentom, lecz także doktorantom i absolwentom uczelni.

- Nie czekamy na ludzi, którzy przyjdą do nas z pytaniem, jak osiągnąć sukces. Dla nas ważne jest by ci, co przyjdą mieli pomysł na siebie, aby wiedzieli co chcą osiągnąć – mówił Robert Wójcik, przedstawiciel BMW Inchcape Motor Wrocław.

Prof. Zbigniew Sroka, prorektor ds. studenckich PWr: - Współpraca z BMW nie obejmuje tylko wiedzy i umiejętności dotyczących motoryzacji. Studenci będą mieli okazję zdobyć doświadczenie z zakresu zarządzania, organizacji pracy.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl