wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 02:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Politechnika: Od wtorku Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy organizowane są co roku w dwóch odsłonach: wiosennej i jesiennej. We wtorek 10 marca ruszy XXIII edycja imprezy, która w biznesie i środowisku studenckim ma mocną pozycję. Dla przedsiębiorców to okazja na zaprezentowanie się potencjalnym pracownikom, studenci podczas ATP mają nadzwyczajną okazję do poznania w krótkim czasie ofert pracy kilkudziesięciu firm. To szansą nie tylko na znalezienie stałej pracy, wystawcy oferują studentom staże, praktyki oraz udział w warsztatach. Te formy współpracy to okazja na łączenie nauki i pracy oraz zdobycie doświadczenia zawodowego. Ważne: wśród ofert pojawiają się propozycje nie tylko dla studentów i absolwentów kierunków ścisłych, ale także dla humanistów.

Odwiedzających Targi liczy się już w tysiącach.

W XXIII Akademickich Targach Pracy udział weźmie ponad 80 wystawców. Wśród nich są uznane marki, m.in. Capgemini, Comarch, Nokia, Tieto Poland, Unit4, 3M Poland Manufacturing Poland, Bosch Polska, Credit Suisse, KGHM Polska Miedź, LG i Mars Polska. Po raz pierwszy zaprezentuje się szwedzka firma informatyczna PartnerTech Poland oraz przedsiębiorstwo z branży automotive – Magneti Marelli z Włoch.

Organizatorem ATP jest Fundacja Manus.

XXIII Akademickie Targi Pracy 10 i 11 marca w bud. C-13 (Serowiec) przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl