wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Od dziś "Dni Jakości"

Propagowanie systemów jakościowych odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym już po raz piąty. Organizatorem jest Koło Naukowe Zarządzania Jakością "Qualiteam", a głównym tematem tegorocznej konferencji jest jakość usług.

"Dni Jakości" odbywać się będą w ciągu dwóch dni, 25-26 marca, a organizatorzy szykują dla uczestników wiele ciekawych atrakcji. Będzie można wziąć udział w warsztatach, wykładach i konkursach, w których nagrodą są: szkolenie na audytora wewnętrznego organizowane we współpracy z KNZJ "Qualiteam" oraz szkolenia z firmy TÜV Hessen HRS Certification wraz z certyfikatami

Dla wszystkich zainteresowanych tym, jak jakość usług wpływa na przychód firmy, jak uniknąć oszustwa przez internet, a także jakie są szanse i zagrożenia wdrażania systemów zarządzania jakością, "Dni Jakości" będą zajmującą konferencją, na którą warto zawitać.

"Dni Jakości" odbędą się 25-26 marca 2014r, na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, w sali 2E. Zapisy na udział w konferencji są obowiązkowe (e-mail: [email protected]), o czym przypominają organizatorzy na stronie facebookowej www.facebook.com/dnijakosci

Alicja Syta

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl