wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Obozy adaptacyjne dla studentów 2017: trwają zapisy

Obozy adaptacyjne dla pierwszoroczniaków przygotowują zwykle studenci starszych roczników. Większość z nich organizowanych jest na przełomie sierpnia i września.

Już 2 września rozpocznie się „Adapciak”, czyli obóz dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, który ma dwie wyraźne części. Najpierw, jeszcze we Wrocławiu, nowi studenci poznają uczelnię i jej władze. Kolejne osiem dni ma bardziej rozrywkowy charakter. Ta część odbywa się w Głuchołazach. W programie są zabawy integracyjne, konkursy, zawody, spotkania oraz dyskoteki. Tradycyjnie część harmonogramu pozostaje tajemnicą aż do samego końca.

Studenci Akademii Wychowania Fizycznego mogą się na tygodniowy „Obozie na fali” w uczelnianym ośrodku w Olejnicy, który rozpoczyna się 4 września. To okazja nie tylko na dobrą zabawę nad malowniczym jeziorem. Każdy uczestnik może zdobyć uprawnienia wychowawcy kolonijnego, albo sprawdzić się  w sportach wodnych, lądowych i ekstremalnych. Zapisy trwają do 25 sierpnia, koszt wyjazdu to 599 zł.

Nowi studenci Politechniki Wrocławskiej podczas obozu adaptacyjnego będą dzielić czas między „Magię i Inżynierię”. Nowo przyjęci studenci najpierw spotkają się we Wrocławiu, na dniach zerowych. To dla nich okazja na poznanie najważniejszych miejsc w mieście. Ta część nie jest obowiązkowa.

Sam obóz organizowany jest nad Jeziorem Wieleńskim. To tydzień niesamowitych warsztatów, atrakcji i zabaw integracyjnych. W programie jest 15 różnorodnych warsztatów, zajęcia sportowe i drużynowe oraz całodniowe atrakcje nad jeziorem. Zapisy do 21 sierpnia, koszt pełnego wyżywienia, zakwaterowania i wszystkich atrakcji to 565 złotych.

Studenci Uniwersytetu Wrocławskiego mają szansę na sześciodniowy Campusem Akademickim, który 5 września rozpocznie się w Łazach. I tam zaplanowano koncerty, pool party, pokazy filmowe oraz zawody sportowe, szkolenia i wykłady. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc. Cena to 499 zł, w tym są opłaty za zakwaterowanie, śniadania i obiadokolacje, udział w imprezach oraz ubezpieczenie.

Monika Bierońska

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl