wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

 1. wroclaw.pl
 2. Akademicki Wrocław
 3. Aktualności
 4. Nokia Solutions and Networks otwiera drzwi

W sobotę, 12 kwietnia, Nokia Solutions and Networks po raz kolejny zaprasza na Dzień Otwarty. W programie m.in. wykłady na temat najnowszych technologii telekomunikacyjnych, zwiedzanie laboratorium, spotkania z inżynierami, Coding Dojo i Speed Recruitment. Aby wziąć udział w Dniu Otwartym w Centrum Technologicznym Wrocław (ul. Strzegomska 36) wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.bepartofsomething.eu.

Dni otwarte w NSN cieszą się ogromnym zainteresowaniem. - To właśnie tutaj studenci i absolwenci często po raz pierwszy mogą zobaczy, jak wygląda duża międzynarodowa firma "od środka". Natomiast doświadczeni specjaliści przychodzą chociażby po to, żeby spotkać ludzi z branży o podobnych pasjach – mówi Grzegorz Kwiatkowski z Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii NSN.

Plan dnia Drzwi Otwartych w NSN

09.00 Otwarcie drzwi

Wykłady

 • 9.30 – 10.15 Tworzymy przyszłość telekomunikacji w Centrum Technologicznym we Wrocławiu – wykład otwierający prowadzony przez Dyrektora Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Bartosza Cieplucha
 • 10.30 – 11.15 SCRUM – w skrócie
 • 11.30 – 12.15 Innovative Projects – projekty studenckie pod patronatem NSN
 • 12.30 – 13.15 Co po LTE? Badania nad systemem 5G
 • 13.30 – 14.30 Podstawy wielowątkowości w systemach wbudowanych

14:45 Losowanie nagród – do wygrania dysk przenośny oraz wiele innych upominków

Ponadto:

 • Spotkania tematyczne

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych technologiach? Przyjdź i porozmawiaj z naszymi inżynierami – całodniowe kąciki C/Linux, C++, Java, Network Engineering, System Integration/Field Verification, SCM

 • Laboratorium od środka – od 10:30 co 20 min

Zwiedzanie jednego z najnowocześniejszych w Europie laboratorium do badań i rozwoju istniejących i przyszłych technologii radiowych

 •  Coding Dojo C++* – 10.30 – 13.30
 • Coding Dojo Java * – 10:30 – 13:30
 • Speed Recruitment C /C++ / Testowanie oprogramowania. Przyjdź i sprawdź się na 10-minutowej rozmowie kwalifikacyjnej, bez zapisów, bez konsekwencji, bez zobowiązań.

Nokia Solutions and Networks (wcześniej: Nokia Siemens Networks) to największy na świecie specjalista w dziedzinie transmisji szerokopasmowej w sieciach komórkowych. Firma działa w czołówce każdej generacji technologii mobilnych, od pierwszego połączenia w sieci GSM, po pierwsze połączenie w sieci LTE. Eksperci na całym świecie tworzą nowe rozwiązania, których poszukują operatorzy dla swoich sieci. NSN dostarcza najbardziej wydajne sieci komórkowe na świecie, wiedzę umożliwiającą maksymalne zwiększenie ich wartości oraz usługi, dzięki którym wszystkie te elementy perfekcyjnie ze sobą współpracują. Główna siedziba mieści się w Espoo w Finlandii. NSN działa w ponad 100 krajach.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl