wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. mSzkrab przyjmie dzieci absolwentów PWr
mSzkrab przyjmie dzieci absolwentów PWr

mSzkrab, fot.pwr

mSzkrab, klubik dziecięcy przy Politechnice Wrocławskiej, od sierpnia przyjmie pod opiekę także dzieci absolwentów uczelni.

Reklama

Klubik dziecięcy mSzkrab działa od roku w akademiku Politechniki Wrocławskiej przy ul. Górnickiego w przystosowanych dla maluchów pomieszczeniach. W trzystumetrowym klubiku są bawialnie, jadalnia, łazienki, minikuchnia, a do budynku przylega plac zabaw. Dzieci w wieku od 12 do 36 miesięcy przebywają pod opieką wykwalifikowanych przedszkolanek. Początkowo w placówce przyjmowane miały być pociechy studentów i doktorantów Politechniki, z czasem swoje dzieci mogli tam przyprowadzać także pracownicy uczelni. Jednak placówka rozszerza grono osób, które mogą z niego skorzystać. Od sierpnia do klubiku przyjmowane będą także dzieci absolwentów Politechniki Wrocławskiej. mSzkrab to nie jest typowe przedszkole, gdzie maluchy przebywają przez cały dzień. Dzieci mogą tu przebywać trzy razy w tygodniu maksymalnie pięć godzin dziennie. Opieka jest odpłatna – dwugodzinny blok kosztuje 15 zł, ale jeśli decydują się na wykupienie większej liczby bloków, ich średni koszt jest niższy. Więcej informacji o klubiku można znaleźć TUTAJ.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl