wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

19°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Lista stypendystów - SPS dla studentów laureatów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów!

Lista stypendystów - SPS dla studentów laureatów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów!

Redakcja www.wroclaw.pl,

Studenci z pięciu wrocławskich uczelni otrzymali stypendia w ramach kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego źródło: Shutterstock
Studenci z pięciu wrocławskich uczelni otrzymali stypendia w ramach kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego

25. studentów z pięciu wrocławskich uczelni otrzymało stypendia w ramach kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego dla studentów będących laureatami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów.

Reklama

Studencki Program Stypendialny realizowany jest z inicjatywy Prezydenta Miasta Wrocławia, a prowadzony przez Wrocławskie Centrum Akademickie. Stypendia finansowane są ze środków Gminy Wrocław.

O stypendium dla laureatów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów mogą ubiegać się studenci I roku studiów jednolitych magisterskich oraz I stopnia w systemie studiów stacjonarnych na uczelniach zarówno publicznych jak i niepublicznych, którzy są  laureatami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów uprawniających do przyjęcia na studia bez postępowania kwalifikacyjnego.

Wysokość Stypendium wynosi 1000 zł miesięcznie i można je pobierać przez 9 miesięcy. Kwota jaką przeznaczono na aktualną edycję programu wyniosła 225.000 zł.

W najnowszej edycji programu stypendia otrzymało aż 25 studentów!

Poniżej publikujemy listę laureatów, którym serdecznie gratulujemy!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl