wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Konsultacje dla kandydatów na studia

Na Akademii Sztuk Pięknych od marca co sobotę wykładowcy uczelni za darmo udzielają porad warsztatowychprzyszłym malarzom, grafikom i rzeźbiarzom.

Osoby, któe myślą o studiach na ASP mogą przynieść swoje prace do oceny. Najbliższe spotkanie w gmachu głównym pl. Polskim 3/4 zaplanowano na sobotę 17 marca, w godz. 10-14.

Kolejne wyznaczono na: 24 marca oraz w kwietniu - 7, 14, 21 i 28 dnia miesiąca, zawsze w godz. 10-14.

Spotkanie w szkole aktorskiej

Także wrocławska szkoła teatralna zaprasza na konsultacje dla osób myślących o studiach aktorskich lub na Wydziale Lalkarskim.

Udział w nich jest nieodpłatny. Na spotkanie warto przyjść z przygotowanym tekstem, wierszem lub piosenką. Porad potencjalnym gwiazdom kina i teatru udzielają wykładowcy Akademii Sztuk Teatralnych: aktorzy, specjaliści od ruchu scenicznego oraz impostacji.

Najbliższe konsultacje dla kandydatów na studia aktorskie w budynku przy ul. Braniborskiej planowane są na 17 marca, w godz. 14.30 - 16.

Także w sobotę 17 marca, w godz. 16.15-17.45 swoje umiejętności będą mogli zaprezentować kandydaci na studentów Wydziału Lalkarskiego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl