wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Konkurs na projekt strony www

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie ogłosza ogólnopolski konkurs na projekt strony internetowej. Jego celem jest stworzenie nowej szaty graficznej strony www, gdzie dostępne będą informacje o bieżących wydarzeniach oraz imprezach charytatywnych organizowanych przez Stowarzyszenie.

„Tęcza” jest organizacją non-profit. Pomaga osobom młodszym i starszym, które walczą z problemami centralnego układu nerwowego. Stowarzyszenie działa już od 18 lat i szczerze zachęca do udzielania pomocy potrzebującym.

 Jeśli jesteś studentem, interesujesz się grafiką, prowadzisz własną firmę projektową lub w takiej pracujesz, to konkurs na layout strony internetowej przeznaczony jest właśnie dla ciebie!

Stowarzyszeniu zależy między innymi na funkcjonalności oraz przejrzystości strony. Oprócz tego organizatorzy wypunktowali wytyczne, które projekt musi spełniać (szczegóły w regulaminie konkursu na www.stronadlateczy.pl).

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa projekty. Spośród nadesłanych prac zostanie wybrana tylko jedna. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł. Projekty można zgłaszać do 15 maja 2014 r.

red.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl