wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Konferencja: Wrocław Does Business
Konferencja: Wrocław Does Business

Wrocław Does Business to konferencja na temat perspektyw zawodowych w sektorze usług biznesowych i praktyczne warsztaty dla studentów. Spotkanie odbędzie się w środę, 20 kwietnia, w Instytucie Politologii UWr. Początek o godz. 11.15. Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja.

Reklama

Działające we Wrocławiu polskie i międzynarodowe firmy z branży nowoczesnych usług biznesowych zatrudniają już około trzydziestu tysięcy osób. Sektor ten charakteryzuje się bardzo wysoką dynamiką wzrostu, na którą składają się zarówno nowi inwestorzy, którzy każdego roku zasilają grono wrocławskich przedsiębiorstw, jak i ciągła ekspansja działalności firm dotychczas funkcjonujących w stolicy Dolnego Śląska.

- Zdecydowana większość pracowników centrów usług to osoby z wyższym wykształceniem. Dlatego też niezwykle istotne dla dalszego rozwoju branży we Wrocławiu jest wspieranie wszelkich działań, nakierowanych na przyciąganie do naszego miasta studentów i absolwentów, a także wspieranie wszelkich form współpracy przedsiębiorców z uczelniami, celem dopasowania oferty edukacyjnej do potrzeb biznesu oraz zwiększenia wśród studentów świadomości do co realnych potrzeb firm – mówi Łukasz Czajkowski, Dyrektor Centrum Wspierania Biznesu w ARAW.

Konferencja: Wrocław Does Business

Konferencja: Wrocław Does Business

Konferencje / Dla wszystkich
Termin 20 kwietnia 2016 11:15

Miejsce Instytut Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Zobacz

materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl