wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Kolejna edycja „Wrocławskiej Magnolii”!
Wrocławska Magnolia fot. materiały prasowe
Wrocławska Magnolia

Jeśli jesteś absolwentem uczelni wrocławskiej - zapraszamy Cię do udziału w kolejnej edycji konkursu "Wrocławska Magnolia". Możesz nie tylko wygrać nagrodę pieniężną, ale też realnie wpłynąć na - szeroko rozumianą - jakość życia wrocławian.

Reklama

Konkurs „Wrocławska Magnolia” skierowany jest do absolwentów wrocławskich uczelni (publicznych i prywatnych), których prace magisterskie obronione w roku akademickim 2020/2021 dotyczyły poprawy szeroko rozumianej jakości życia wrocławian (ochrona środowiska naturalnego i zdrowia człowieka, zagospodarowanie terenów zielonych).

Celem konkursu jest nie tylko wybranie najlepszych prac, ale także dążenie do praktycznego ich wykorzystania. Tym samym ich autorzy, poprzez wdrożenie w życie swoich pomysłów, mają szansę przyczynić się do rozwoju naszego miasta. Dodatkowo najlepsze prace zostaną uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi!

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Formularzem zgłoszeniowym do Konkursu.

Więcej informacji można uzyskać u pełnomocnika rektora danej uczelni wyznaczonego do spraw Konkursu „Wrocławska Magnolia” oraz w naszym biurze.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl