wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Imprezy studenckie

Od Pasażu Niepolda, przez Rynek, pl. Solny i Dzielnicę Czterech Wyznań, po kluby przy ul. Mikołaja, Kazimierza Wielkiego, Bogusławskiego, Kuźniczej, pl. Nankiera – we Wrocławiu są setki miejsc, klubów, dyskotek, knajpek, barów, gdzie można dobrze się pobawić, potańczyć, poznać nowych znajomych, zrelaksować się w pojedynkę, we dwoje lub w gronie znajomych.

We wrocławskim kulturalnym rozkładzie jazdy jest wiele koncertów – te organizowane są i na Stadionie Wrocław, w hali Orbita, oraz w popularnych klubach m.in. Starym Klasztorze i A2. Muzyki na żywo posłuchamy też np. w Schodach Donikąd, w Kalamburze, w Nietocie.

W ciepłe miesiące nad Odrę przyciągają miejskie plaże, z doskonale wyposażonymi barami i parkietami dla tańczących. Świetnie zabawić się można również na statkach kursujących po Odrze. Żelaznym punktem na mapie studenckich miejscówek na zabawę na świeżym powietrzu jest Wyspa Słodowa i archipelag pozostałych śródmiejskich wysepek.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl