wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Gwiazdy mediów w Studenckiej Strefie Kultury

Czy tradycyjne dziennikarstwo zanika? Jak rano dobudzić słuchacza? Jak media tradycyjne radzą sobie z ekspansją mediów społecznościowych? Czy klikalność jest najważniejsza w doborze informacji? – bohaterowie Dnia Mediów (29 listopada) na Politechnice Wrocławskiej będą odpowiadali na najtrudniejsze pytania dotyczące dzisiejszego dziennikarstwa.

Lista uczestników jest imponująca. W Strefie Kultury Studenckiej pojawi się Paweł Abramowicz, reporter Faktów TVN z kilkunastoletnim stażem. W tej samej odsłonie o relacji: telewizja vs. media społecznościowe, weźmie udział Mikołaj Nowak, odpowiedzialny za profil Faktów TVN. Piotr Kędzierski i Tymon Tymański, duet prowadzący Ranne Kakao w Radio Roxy, będą mówili o swoich metodach pobudzania słuchaczy porannych audycji. Jacek Żakowski, publicysta "Polityki" i TOK FM, będzie szukał odpowiedzi na pytanie, czy opowieści o upadku zawodu dziennikarza to prawa, czy mit.

Ostatnim akcentem Dnia Mediów będzie panel zatytułowany: "Lubimy tylko te piosenki, które już znamy? – rzecz o radiowych formatach muzycznych”.

Organizatorami Dnia Mediów są: Akademickie Radio Luz, Telewizja Styk oraz pismo Politechniki Pryzmat.

Szczegółowy program imprezy na stronie internetowej: dzienmediow.pwr.edu.pl

wto

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl