wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Gry komputerowe oczami naukowców
Gry komputerowe oczami naukowców

Program konferencji "Gry komputerowe w badaniach"

Targom gier komputerowych w Hali Stulecia towarzyszy całodniowa konferencja naukowa. Socjolodzy, psycholodzy, pedagodzy, specjaliści od komunikacji będą rozmawiali o dobrych i złych aspektach gier.

Reklama

Seria wykładów pod hasłem „Gry komputerowe w badaniach” rozpocznie się w piątek 14 listopada o godz. 11 we Wrocławskim Centrum Kongresowym (ul. Wystawowa 1).

Półgodzinne referaty będą dotyczyły pozytywnym i negatywnym wpływom gier komputerowym. Wśród prelegentów są nauczyciele akademiccy i badacze m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Rozpocznie dr Piotr Rycielski, psycholog społeczny z Instytutu Badań Edukacyjnych, który opowie o grach planszowych jako narzędziu rozwijającym funkcje poznawcze i kompetencje społeczno-emocjonalne. W programie także wykłady dotyczące wpływu gier video na zdolności umysłowe oraz gier wobec tematów trudnych.

Studenci na konferencje mają wstęp wolny za okazaniem legitymacji.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl