wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Graduation Ceremony na Uniwersytecie Wrocławskim. Wielka uroczystość dla studentów z całego świata

Mogli studiować na całym świecie, ale wybrali Wrocław! Dziś mieli Graduation Ceremony na Uniwersytecie Wrocławskim. Zobaczcie szczegóły i zdjęcia.

Reklama

Podczas Graduation Ceremony absolwenci kierunków anglojęzycznych na Uniwersytecie Wrocławskim otrzymali dyplomy ukończenia studiów. Zobaczcie zdjęcia!

W czwartek (13 lipca 2023 r.) studenci i ich rodziny, przyjaciele i znajomi, którzy specjalnie na uroczystość Graduation Ceremony przyjechali z całego świata, spotkali się w Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego – najpiękniejszej barokowej auli na Dolnym Śląsku. Wśród zebranych byli goście z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk.

Graduation Ceremony w Auli Leopoldyńskiej. Co to jest?

Graduation Ceremony University of Wroclaw 2023 to wyjątkowa uroczystość organizowana po raz pierwszy w takiej w formule na Uniwersytecie Wrocławskim. Dotychczas studenci studiów anglojęzycznych dyplomy otrzymywali podczas spotkań organizowanych przez wydziały, na których studiowali.

Graduation Ceremony University of Wroclaw

Podczas ceremonii dyplomy otrzymało ponad 150 absolwentów kilkunastu kierunków studiów licencjackich i magisterskich z sześciu wydziałów: Nauk Społecznych, Biotechnologii, Chemii, Filologiczny, Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska, Prawa, Administracji i Ekonomii.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl