wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Fundusz Aktywności Studenckich (FAST) – uproszczony tryb składania wniosków

Odpowiadamy na pytania wszystkich zainteresowanych konkursem FAST: termin 30 kwietnia 2020 na składanie wniosków utrzymujemy w mocy. Równocześnie upraszczamy sposób ich składania i wskazujemy termin kolejnego naboru – 30 czerwca 2020 r.

Reklama

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii, co uniemożliwiło uczelniom funkcjonowanie w normalnym trybie, jak również utrudniło kontakty pomiędzy studentami, termin złożenia wniosków konkursowych o dofinansowanie w ramach Funduszu Aktywności Studenckich został wydłużony do 30 kwietnia 2020 r.

Chcielibyśmy potwierdzić, że termin ten nie ulega zmianie, jednakże wprowadzamy zmiany w trybie złożenia wniosków w ramach konkursu. W związku z tym:

  • prosimy o przesłanie skanów dokumentów tj. skany wniosków o dofinasowanie wraz z ewentualnymi załącznikami, przygotowanymi przez koła naukowe, organizacje i grupy studenckie, podpisanymi przez Rektora uczelni lub osobę przez niego upoważnioną na adresy pracowników Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi (Wrocławskiego Centrum Akademickiego): [email protected] oraz [email protected]; prosimy również o przekazanie ich oryginałów w pierwszym możliwym terminie za pośrednictwem poczty tradycyjnej (na adres Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi, Urząd Miejski Wrocławia, Rynek 13, 50-101 Wrocław);
  • komisja konkursowa rozpatrzy wszystkie wnioski konkursowe, które wpłyną na wskazane adresy do 30.04.2020 r., godz. 23:59.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić do kolejnego naboru wniosków do konkursu w ramach Funduszu Aktywności Studenckich, którego termin mija 30 czerwca 2020 r.

Niezmiennie - niezależnie od dyscypliny naukowej i szczegółowej tematyki – każdy projekt grupy studentów czy koła naukowego z wrocławskich uczelni może zyskać dofinansowanie w wysokości do 5 tys. złotych.

Więcej informacji: Zakładka FAST. Zapraszamy serdecznie!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl