wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

7°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Fundacja Gra o Sens zaprasza na obchody Wrocławskiego Dnia Programisty!
Fundacja Gra o Sens zaprasza na obchody Wrocławskiego Dnia Programisty!

Zapraszamy do udziału w akcji!

Reklama

Dzień Programisty, czyli 256 dzień roku w 2019 roku przypada na piątek, 13. września. Dlaczego tego dnia? Bo 256 to liczba szczególna w Informatyce. W zapisie dwójkowym oznacza sumę wszystkich możliwych wartości jednego bajtu informacji w jego najpopularniejszej, 8-bitowej postaci. Zdaniem Fundacji Gra o Sens, Dzień Programisty to świetna okazja dla firm, aby docenić swoich pracowników a przy okazji zaprezentować się społeczności Wrocławskich Programistów w nieco inny sposób.

W 256 dniu tego roku Fundacja zaprasza wrocławskie firmy do foto-zabawy. - Wystarczy wrzucić zdjęcia pokazujące jak spędzacie Dzień Programisty w Waszej firmie wraz z hashtagiem #wro256 - mówi Tomek Sierpiński, prezes Fundacji Gra o Sens. - Mogą to być zdjęcia z przygotowań, z samego wydarzenia lub after party ;) Jesteśmy obecni na Facebook, Twitter, LinkedIn i Instagram - dodaje z uśmiechem.

Fundacja ma nadzieję, że dzięki wykorzystaniu hashtag’a #WRO256 zobaczymy jak wrocławskie firmy świętują ten szczególny dla każdego programisty dzień. Więcej szczegółów o akcji oraz materiały promocyjne dla firmy dostępne są na stronie projektu pod adresem: LINK

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl