wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:50

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dzień otwarty w Nokii

Wrocławski oddział Nokia już po raz 5. otwiera swoje biura dla zwiedzających. Tegoroczny Dzień Otwarty odbędzie się w najnowszym biurze w budynku West Gate przy ulicy Lotniczej 12. Wszystkich zainteresowanych tematyką testowania oraz tworzenia najnowszego oprogramowania telekomunikacyjnego organizatorzy zapraszają 4 czerwca od godz. 10.00. 

Reklama

Wszyscy zainteresowani będą mogli podszkolić się z zakresu pisania CV oraz zapoznać się z tajnikami autoprezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej  Na gości czekać będzie strefa chilloutu, catering, świeże owoce oraz darmowe masaże. Najbardziej ambitni mogą liczyć także na zaproszenia na kilkugodzinne warsztaty doszkalające, które Nokia zorganizuje w późniejszym terminie.

Nokia we Wrocławiu

Dzień Otwarty w Nokii

Dzień Otwarty w Nokii

Wykład / Konferencje / Warsztaty / Dla wszystkich
Termin 4 czerwca 2016 od 10:00 do 15:00

Miejsce West Gate

Zobacz

Wrocławskie C entrum R&D Nokii jest jednym z trzech największych centrów badawczo-rozwojowych Nokii na świecie i jedną z dwóch jednostek firmy zajmujących się głównie rozwojem oprogramowania. Programiści z Wrocławia uczestniczą zarówno w procesie wytwarzania produktów, jak i rozwoju technologii, począwszy od koncepcji aż po procesy wdrożenia. Są to projekty międzynarodowe, często wymagające współpracy z oddziałami z najbardziej odległych zakątków świata.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl