wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Studencie! Zainwestuj w siebie!

Wszyscy studenci, którzy chcieliby się dowiedzieć jak optymalnie kształtować swoją karierę, mogą wziąć udział w rozpoczynającej się w poniedziałek, 9 marca, kolejnej edycji Drogowskazów Kariery.

Reklama

Drogowskazy Kariery to ogólnopolski program edukacyjny pomagający studentom w kształtowaniu ich przyszłości i odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju. Jego celem jest się zwiększenie konkurencyjności studentów na rynku pracy poprzez pokazanie możliwości, jakie dają im praktyki, staże i praca w renomowanych przedsiębiorstwach polskich i zagranicznych oraz szkolenia, prowadzone przez liderów branżowych. Studenci uzyskują możliwość poznania zarówno specyfiki pracy w poszczególnych branżach, jak i u potencjalnych pracodawców. Wszystkie szkolenia są ściśle dopasowane do potrzeb i zainteresowań uczestników programu. W tym roku w ciągu trzech tygodni odbędzie się ponad 20 szkoleń, m.in. z takich dziedzin, jak Public Relations, prawo, coaching, ekonomia i finanse, start w biznesie oraz autoprezentacja.

Na tegoroczną odsłonę Drogowskazów Kariery, które potrwają do 22 marca 2015 r., zapraszają Niezależne Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.  

Aby wziąć udział w przedsięwzięciu, należy wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Zapisy odbywają się na stronie www.drogowskazykariery.pl . Natomiast aktualne informacje na ten temat można śledzić na fanpage'u wydarzenia: https://www.facebook.com/drogowskazy.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl