wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dni Kariery – targi pracy, praktyk i staży już 3 marca

Przyjdź na Dni Kariery® – targi pracy, praktyk i staży, które odbędą się już 3 marca 2015 roku w Hali Stulecia w godzinach 9.00-16.00. Wykorzystaj szansę na bezpośredni kontakt z pracodawcą, poznaj jego oczekiwania i wymagania, rozwiej wszelkie wątpliwości i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Podczas dnia targowego będziesz miał okazję porozmawiania z przedstawicielami wielu firm, skonsultowania swojego CV i ścieżki kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego, a także odpocząć i na spokojnie przejrzeć oferty pracy w Strefie Chillout. Nie czekaj dłużej!

Zapisz się na stronie www.dnikariery.pl i pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie.

Dni Kariery® to cykliczny projekt organizowany już od ponad 20 lat przez międzynarodową organizację studencką AIESEC w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Celem projektu jest zgromadzenie w jednym miejscu zarówno najatrakcyjniejszych pracodawców, jak i absolwentów szkół wyższych oraz studentów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl