wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Debata o mediach: zły news to dobry news?

O jednym z najważniejszych dylematów współczesnych mediów: Bad news to zawsze good news, będą się spierali dziennikarze i naukowcy.

Debatę oksfordzką na temat priorytetów dziennikarzy zaplanowano na sobotę 15 lutego w Instytucie Komunikacji Społecznej i Dziennikarstwa (ul. Joliot-Curie 15).

Podczas dyskusji jedna grupa prelegentów będzie broniła tytułowej tezy, po tej stronie barykady staną: Katarzyna Sudnik z TVP Wrocław, Bogna Bartosz z Instytutu Psychologii UWr., dziennikarz śledczy Tomasz Patora oraz dr Karina Stasiuk – Krajewska z Instytutu Dziennikarstwa.

Argumenty przeciw tezie przedstawią: prof. Igor Borkowski z Instytutu Dziennikarstwa, Elżbieta Osowicz, dziennikarka Radia Wrocław, Marek Obszarny, dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz Bartłomiej Skrzyński, dziennikarz, społecznik, rzecznik Miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych.

Podczas debaty po czterech turach wymiany poglądów, uczestnicy opuszczają salę. W tym czasie widzowie decydują, za którym z przedstawionych stanowisk się opowiadają i głosują zajmując odpowiednie miejsce na sali.

Sobotnia debata w Sali Wielkiej Zachodniej rozpocznie się o godz. 17.40.

wto

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl