wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Brak Wolnych Miejsc! ,,Akademicki Wrocław" - zapraszamy na kolejną wycieczkę! 26.05, godzina 10:00. "Historia i innowacje. Z wizytą na Politechnice Wrocławskiej"

Brak Wolnych Miejsc! ,,Akademicki Wrocław" - zapraszamy na kolejną wycieczkę! 26.05, godzina 10:00. "Historia i innowacje. Z wizytą na Politechnice Wrocławskiej"

Kamil Eckhardt,

Brak Wolnych Miejsc! ,,Akademicki Wrocław" - zapraszamy na kolejną wycieczkę! 26.05, godzina 10:00. "Historia i innowacje. Z wizytą na Politechnice Wrocławskiej"

Wrocławskie Centrum Akademickie i Politechnika Wrocławska zapraszają na kolejną wycieczkę z cyklu „Akademicki Wrocław”. Tym razem będzie można zobaczyć nie tylko najstarsze budynki i sale uczelni, lecz również odwiedzić nowoczesne laboratoria. Gości przyjmie JM Rektor prof. Cezary Madryas.

Reklama

WSZYSTKIE MIEJSCA ZAREZERWOWANE!

 

 

Spacer odbędzie się 26/05/2018 i będzie nosił tytuł:

,,Akademicki Wrocław - Historia i innowacje. Z wizytą na Politechnice Wrocławskiej"

 

 

Godzina zbiórki– wszyscy uczestnicy spaceru spotykają się w sali nr 322w Gmachu Głównym Politechniki Wrocławskiej (bud. A-1) przy wybrzeżu Wyspiańskiego 27 o godzinie 10.00.

10:00 -10.15–powitanie uczestników spotkania przez JM Rektora prof. Cezarego Madryasa.

Liczba Uczestników: 70

 

Wycieczka zostanie podzielona na dwie mniejsze grupy (po ok. 30 osób), z których jedna pozostanie w Gmachu Głównym uczelni; zobaczy aulę, gabinet rektora oraz tzw. Starą Salę Senatu, gdzie znajdują się portrety wszystkich byłych rektorów uczelni, posłucha także o jednej z najstarszych części budynku, czyli o niedawno odnowionym tzw. wejściu cesarskim. Druga grupa przejdzie do Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej, zobaczy jeden z najszybszych komputerów na świecie, który znajduje się w klastrze BEM, potem uda się do laboratorium Wydziału Mechanicznego, gdzie powstają nowatorskie rozwiązania m.in. dla przemysłu lotniczego i kosmicznego.

Następnie grupy zamienią się lokalizacjami. Finałem wycieczki – około godz. 13.00 – będzie przejazd kolejką linową Polinka. 

Program Wycieczki:

 

WSZYSTKIE MIEJSCA ZAREZERWOWANE!

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: WCAOdwiedzajcie także oczywiście profil Politechniki Wrocławskiej oraz stronę internetową uczelni: http://pwr.edu.pl/

Wszelkie pytania prosimy kierować do:

Kamil Eckhardttel.: +48 71 798 13 15[email protected]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl