wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Board of European Students of Technology - Rusza rekrutacja dla studentów z technicznym zacięciem!
Board of European Students of Technology - Rusza rekrutacja dla studentów z technicznym zacięciem!

Zapraszamy ambitnych i aktywnych studentów w szeregi BESTu!

Reklama

Kim jesteśmy?

Board of European Students of Technology jest międzynarodową, apolityczną organizacją non-profit, zrzeszającą studentów uczelni technicznych z całej Europy. Przygotowywane przez nas wydarzenia cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej ze względu na bogatą ofertę edukacyjną oraz towarzyszącą jej możliwość zabawy.

Nasz cel

Naszą misją jest wielopłaszczyznowy rozwój studentów, w celu zapewnienia przyszłym inżynierom dodatkowych umiejętności i przygotowania do pracy w międzynarodowym środowisku. Urzeczywistniamy ją poprzez organizowanie wyjazdów zagranicznych, konkursów, szkoleń, spotkań i happeningów na uczelniach i poza nimi, przy których zawsze jest możliwość interakcji młodych ludzi z firmami poszukującymi pracowników.

W jaki sposób działamy?

Angażujemy się też w usprawnianie edukacji w Europie oraz staramy się wyrównywać szanse między regionami o zróżnicowanym poziomie rozwoju. We wszystkich naszych działaniach ciężką pracę łączymy z zabawą, a relacje, które przy nich nawiązujemy przenoszą się poza działalność w organizacji, sprawiając, że jesteśmy - przede wszystkim - grupą aktywnych, zaprzyjaźnionych studentów, którzy wpływają na uzupełnienie edukacji młodych inżynierów.

Podróże

Wymiana doświadczeń, odkrywanie kultur i nauka języków obcych, to rzeczy które chcemy poznawać w praktyce. Dlatego dla ciekawych świata członków naszej organizacji podróżowanie to fundament. Dzięki obecności BEST-u w 94 miastach całej Europy nasz kontynent staje się bardziej dostępny niż kiedykolwiek!

Rekrutacja

Rekrutację prowadzimy na początku każdego semestru. Szukamy międzynarodowo zorientowanych ludzi, którzy uważają, że samo studiowanie to dla nich za mało. Daj się poznać jako osoba utożsamiająca się z misją BEST-u, która wniesie otwartość, zaangażowanie oraz wartość do naszych działań. W odniesieniu do członków BEST-u używamy 5 elementów, które ich charakteryzują - rozwój, przyjaźń, nauka, zabawa, elastyczność. Opowiedz o sobie jak najwięcej, pokaż, że masz w sobie te cechy, a na pewno się spotkamy! Podczas rekrutacji masz szansę opowiedzenia o sobie w formularzu, a na dalszym etapie mamy możliwość poznania się nawzajem na żywo.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową organizacji: https://best.eu.org/index.jsp oraz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/BESTWroclaw/

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl