wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:50

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Aplikuj o stypendium!

Wrocław wspiera młodych i zdolnych w rozwijaniu pasji i talentów! Do kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego zapraszamy laureatów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów oraz studentów wyjeżdżających na zagraniczne uczelnie w semestrze letnim.

Reklama

Studencki Program Stypendialny realizowany jest - z inicjatywy Prezydenta Miasta Wrocławia - przez Wrocławskie Centrum Akademickie, a stypendia finansowane są ze środków Gminy Wrocław.

O stypendium dla laureatów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów mogą ubiegać się studenci I roku studiów jednolitych magisterskich oraz I stopnia systemu studiów stacjonarnych (uczelni zarówno publicznych jak i niepublicznych), którzy są  laureatami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów, uprawniających do przyjęcia na studia bez postępowania kwalifikacyjnego.

Wysokość Stypendium wynosi 1000 zł miesięcznie i można je pobierać przez 9 miesięcy.

Termin składania aplikacji upływa 31 października

Aplikować można TUTAJ

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

O stypendium dla studentów wyjeżdżających na zagraniczne uczelnie w semestrze letnim mogą ubiegać się studenci III roku i lat wyższych studiów jednolitych magisterskich, III roku i lat wyższych studiów I stopnia oraz studiów II stopnia, studiujący w systemie studiów stacjonarnych na uczelniach publicznych i niepublicznych, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelniach zagranicznych.

Wysokość stypendium wynosi 500 zł miesięcznie, pobierać je można maksymalnie przez 9 miesięcy.

Termin składania aplikacji upływa 30 listopada

Aplikować można TUTAJ

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl