wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:30

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Ambitni studenci promują Politechnikę
Ambitni studenci promują Politechnikę

Politechnika Wrocławska, fot. Tomasz Walków

Politechnika Wrocławska oferuje wsparcie studentom, których działania mogą promować uczelnię.

Reklama

W akcji „Promuj z nami Politechnikę” mogą wziąć udział studenci uczelni: koła naukowe, zespoły badawcze oraz pojedyncze osoby. - Naszym celem jest wyłowienie osób, których pomysły i działania można by było wykorzystać do promocji studiów na Politechnice – mówi Beata Janek z Działu Marketingu i Promocji PWr, koordynatorka akcji. Uczelnia od wielu lat angażuje studentów, którzy podczas spotkań z uczniami w szkołach ponadgimnazjalnych opowiadają o zaletach studiów na Politechnice. Do studiów na największej dolnośląskiej uczelni technicznej namawiają także wykładowcy prowadzący zajęcia w liceach i technikach. Akcja „Promuj z nami Politechnikę” ma nieco inny charakter.

Beata Janek: - Zgłaszają się do nas studenci, którym moglibyśmy pomóc w realizacji ich gotowego pomysłu. Skala oferowanego przez nas wsparcia jest różna, od przygotowania plakatów zapowiadających wydarzenie, po pomoc w organizacji wyjazdu, czy organizacji imprezy na terenie uczelni. Chcemy pokazać, że na Politechnice pomaga się ludziom ambitnym i dba się o ich rozwój.

Zainteresowani udziałem w projekcie powinni złożyć deklarację do 11 grudnia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl