wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 21:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. ,,Akademicki Wrocław" - zapraszamy na pierwszą wycieczkę! 27.01, godzina 11:00. Uniwersytet Wrocławski!
Gości oprowadzać będzie rektor Uniwersytetu Wrocławskiego, prof. Adam Jezierski, który zagra też dla nich koncert. materiały organizatora
Gości oprowadzać będzie rektor Uniwersytetu Wrocławskiego, prof. Adam Jezierski, który zagra też dla nich koncert.

„Akademicki Wrocław” - nowy projekt WCA i wrocławskich uczelni z okazji 10-lecia WCA, powołanego z inicjatywy Prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza. Na pierwszą wycieczkę z tego cyklu można zapisać się od dziś. Odbędzie się 27 stycznia o godzinie 11:00 i będzie nosić tytuł: "Alma Mater Leopoldina. Wrocławska perła baroku nad Odrą. Dzieje i historia pierwszej wrocławskiej uczelni".

Reklama
ZAPISY ZAKOŃCZONE - BRAK WOLNYCH MIEJSC!!
Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: WCA

Jak będzie wyglądał pierwszy spacer z cyklu „Akademicki Wrocław”?

Mało znane zakamarki oraz najwspanialsze miejsca wrocławskich uczelni i instytutów badawczych, uczelniane zbiory, muzea, rzadko udostępniane zwiedzającym miejsca, takie jak pracownie Akademii Sztuk Pięknych, laboratoria Wrocławskiego Parku Technologicznego czy  studio nagrań Akademii Teatralnej,  a także kulisy wrocławskich teatrów i  nowoczesny system nagłośnienia sal koncertowych NFM - wszystkie te miejsca będzie można zobaczyć dzięki projektowi „Akademicki Wrocław”, przygotowanemu przez Wrocławskie Centrum Akademickie we współpracy z wrocławskimi uczelniami.  
Po każdym z tych miejsc  zwiedzających oprowadzą  gospodarze, a więc osoby, które znają je najlepiej  i potrafią o nich niebanalnie opowiadać. Na pierwszą wycieczkę z tego cyklu można zapisać się od dziś! Odbędzie się ona 27 stycznia i będzie nosić tytuł  "Alma Mater Leopoldina. Wrocławska perła baroku nad Odrą. Dzieje i historia pierwszej wrocławskiej uczelni".Gości oprowadzać będzie rektor Uniwersytetu Wrocławskiego, prof. Adam Jezierski, który zagra też dla nich koncert.

Rekrutacja na pierwszą wycieczkę z cyklu „Akademicki Wrocław”

Na naszą pierwszą wycieczkę z serii #AkademickiWrocław, komplet chętnych (100 osób) zapisał się w niespełna 3 dni! Wszyscy, którzy znaleźli się na liście otrzymali dzisiaj maile z potwierdzeniem rejestracji. Tych, którzy nie mieli tyle szczęścia zapraszamy na kolejne wycieczki! Przypominamy, że odbywać się one będą w każdy ostatni weekend miesiąca. Szczegóły na temat wycieczki lutowej wkrótce! A zarejestrowanym przypominamy, że pierwszy spacer po #AkademickimWrocławiu odbędzie się już w tą sobotę (27.01) o godzinie 11:00 Zbiórka pod pomnikiem Szermierza. Uniwersytet Wrocławski czeka na Was!

ZAPISY ZAKOŃCZONE - BRAK WOLNYCH MIEJSC!!

Więcej informacji:Monika Płoszaj, Wrocławskie Centrum Akademickie, tel. 71 770 20 04,
[email protected]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl