wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

30°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. ,,Akademicki Wrocław" - zapraszamy na kolejną wycieczkę! 14.04, godzina 10:00. "Spacer Wrocławskim Traktem Teatralnym"

,,Akademicki Wrocław" - zapraszamy na kolejną wycieczkę! 14.04, godzina 10:00. "Spacer Wrocławskim Traktem Teatralnym"

Kamil Eckhardt,

Podczas wycieczki ,,Akademicki Wrocław. Spacer Wrocławskim Traktem Teatralnym’’ prof. dr hab. Janusz Degler opowie o wrocławskich teatrach po roku 1945.

Reklama

Najważniejsze informacje o wycieczce po Wrocławskim Trakcie Teatralnym

Spacer odbędzie się 14/04/2018 i będzie nosił tytuł: ,,Akademicki Wrocław - Spacer Wrocławskim Traktem Teatralnym".

 

Miejsce zbiórki: ul. Świdnicka 35 przed wejściem do budynku Opery

Godzina zbiórki: 10.00

Czas trwania spaceru: 10.00–13.00

Liczba uczestników spaceru: 35 osób (nie ma możliwości oprowadzenia większej grupy ze względu na pojemność niektórych pomieszczeń).

Na trasie wycieczki znajdą się najważniejsze miejsca związane z historią życia teatralnego w mieście: budynek Opery, Teatr Lalek, Teatr Żydowski (Kameralny), ul. Świdnicka, sala Teatru Laboratorium, ul. Kuźnicza i Teatr Kalambur, Teatr Współczesny. Wycieczka zakończy się w Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego, gdzie znajduje się odtworzone mieszkanie twórcy słynnego Teatru Pantomimy.

Wycieczkę poprowadzi pan prof. Janusz Degler wrocławski teatrolog, literaturoznawca, historyk teatru oraz literatury polskiej autor trasy spacerowej wiodącej szlakiem wrocławskich teatrów.

Podczas wycieczki spacerowicze odwiedzą zakamarki na co dzień niedostępne dla zwiedzających, albowiem swoje drzwi dla nich otworzą znajdujące się na trasie spacerowej, Muzeum Teatru im. H. Tomaszewskiego, Teatr Laboratorium – Instytut im. Jerzego Grotowskiego oraz ewentualnie Opera Wrocławska.

Zasady zapisów na wycieczkę

Zapisy na wycieczkę pojawią się na stronie wca.wroc.pl dnia 11 kwietnia około godziny 9 rano!!

Limit miejsc: 35

O znalezieniu się na liście osób zapisanych decyduje kolejność zapisów - zielony komunikat, który pojawi się po wypełnieniu formularza jest RÓWNOZNACZNY ze znalezieniem się na liście wycieczkowej!!

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: WCAOdwiedzajcie także oczywiście profil Muzeum Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu oddziale Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy.!

Wszelkie pytania prosimy kierować do:

Kamil Eckhardttel.: +48 71 798 13 15[email protected]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl