wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Absolvent Talent Days Wrocław 12 marca
Absolvent Talent Days Wrocław 12 marca

W czwartek, 12 marca Absolvent Talent Days na Stadionie Wrocław. To największe i najbardziej prestiżowe targi pracy i praktyk w Polsce

Reklama

Wydarzenie skierowane jest do studentów, absolwentów i młodszych specjalistów najróżniejszych kierunków studiów - tutaj każdy znajdzie ofertę dla siebie. Podczas targów, uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach oraz posłuchać paneli dyskusyjnych z udziałem znakomitych gości. Podczas wrocławskiej edycji gościem specjalnym będzie dziennikarz Tomasz Kammel. Oprócz tego, młodzi ludzie będą mieli okazję usłyszeć m.in. Bartosza Cieplucha, Dyrektora Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokia i Krystiana Kolondrę, Senior Vice President of Products w Opera Software oraz wiele innych inspirujących osób zarządzających dużymi spółkami. Takie spotkania motywują słuchaczy oraz pokazują, że każda droga na szczyt zawodowej kariery jest wypełniona ciężką pracą, nieprzewidywalnymi zwrotami akcji i odważnymi decyzjami oraz szczęściem.

Na tegorocznych wrocławskich targach będzie można spotkać przedstawicieli firm takich jak IMPEL, WABCO, PZU, Nokia, Electrolux i wielu, wielu innych. Oprócz spotkań z przedstawicielami firm, na wszystkich zainteresowanych czekają specjaliści ze strefy Pracuj.pl, z którymi można skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, zrobić profesjonalne zdjęcie do CV oraz przeprowadzić krótką symulację rozmowy kwalifikacyjnej.

Na wydarzenie obowiązuje bezpłatny bilet do pobrania ze strony: www.talentdays.pl

Podczas targów uczestnicy będą mieli okazję:

  • skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne w strefie Pracuj.pl
  • zrobić profesionalne zdjęcie do CV
  • zasięgnąć porad w sprawie budowania wizerunku swojej osoby.

Dodatkowo będzie można wziąć udział w warsztatach z przedstawicielami największych polskich i zagranicznych firm, panelach dyskusyjnych oraz wystąpieniach ze znanymi gośćmi.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl