Autobusy ww. linii jadące od strony Nowego Dworu w kierunku centrum miasta, od ulicy Robotniczej zostaną skierowane przez ulicę Śrubową, Strzegomską, plac Strzegomski, ulicę Poznańską i Zachodnią do pętli przy placu Solidarności.
W kierunku przeciwnym autobusy linii 107, 109 i 609 będą rozpoczynały kursy na placu Solidarności i pojadą przez plac Jana Pawła II, ulicę Legnicką, plac Strzegomski, ulicę Strzegomską i Śrubową do ulicy Robotniczej. Autobusy linii 107, 109 i 609 nie będą już dojeżdżały do pętli „Dworzec Świebodzki”.
Natomiast autobusy linii 106, 148, 149 i kursy nocne linii 206 i 249 będą kursowały bez zmian ulicą Robotniczą i przez plac Orląt Lwowskich.
BILETY OKRESOWE
Pasażerowie, którzy zakupili bilet okresowy na linię 107, 109 lub 609 przed 7 września 2019 roku, będą mogli bez żadnych dopłat podróżować autobusami linii 106, 148, 149, 206 i 249 na trasie Nowy Dwór - Dworzec Świebodzki - Nowy Dwór.