Autobusy będą kursowały z częstotliwością:
W dni robocze:
- w godzinach 5:00-9:00 co 12 minut;
- w godzinach 9:00-14:00 co 20 minut;
- w godzinach 14:00-18:00 co 12 minut;
- w godzinach 18:00-20:00 co 20 minut.
Sobota:
- - w godzinach 6:00-7:00 co 30 minut;
- w godzinach 7:00-21:00 co 20 minut;
- w godzinach 21:00-22:00 co 30 minut.
Niedziela
- w godzinach 8:00-21:00 co 20 minut;
- w godzinach 21:00-22:00 co 30 minut.
Przystanek "na życzeni"
- "Aleja Architektów" zlokalizowany przy alei Architektów za skrzyżowaniem z ulicą Kosmonautów;
- "Barskich" zlokalizowany przy alei Architektów przed skrzyżowaniem z ulicą Brzozy;