2 maja - Polanowice zmiany na liniach 130 i 908

W związku z planowanym rozpoczęciem prac przy budowie sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Kamieńskiego (odcinek od ulicy Starościńskiej do Potoku Sołtysowickiego) na Osiedlu Polanowice, od 2 maja 2015 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 130 i 908.


Kursy autobusów linii 130 realizowane do miejscowości Krzyżanowice zostaną skrócone do pętli autobusowej na Polanowicach przy skrzyżowaniu ulicy Kamieńskiego i Starościńskiej.

Obsługę komunikacyjną Krzyżanowic na terenie Gminy Wisznia Mała zapewnią kursy autobusów linii 908 od strony miejscowości Psary.

Pasażerowie posiadający bilety okresowe zakupione na linię 130 będą mogli podróżować autobusami linii 908 na odcinku Krzyżanowice - Broniewskiego - Krzyżanowice bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Bilety jednorazowe do Krzyżanowic będą sprzedawane u kierowcy autobusów linii 908 na podstawie obowiązującego cennika biletów na linii strefowej 908 tj. uwzględniając przekroczenie strefy biletowej WR/WM (3,60 zł bilet normalny, 1,80 zł bilet ulgowy).

źródło: WTR 

Zgłoś uwagę