2 listopada 2016 r. (środa):
A Będzie zatrzymywać się dodatkowo na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).NW godzinach od 9:00 do 18:00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.
129Wszystkie kursy będą przedłużone do pętli Jarnołtów.
146W godzinach 9:00 – 18:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do pętli na rondzie w Iwinach.
319W godzinach od 9.00 do 14.00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Bałtycka-Grabiszyńska (Cmentarz II)
Linia specjalna tramwajowa:
E1Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - OsobowiceOsobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów