2 kwietnia - zmiana lokalizacji przystanków linii 114 i 120

Od 2 kwietnia zmieni się lokalizacja przystanków początkowych/końcowych linii 114 i 120 przy Galerii Dominikańskiej.


Celem poprawy regularności kursowania autobusów linii 114 i 120, z dniem 2 kwietnia 2016 roku (sobota) zostanie przeniesiony przystanek początkowo/końcowy przy Galerii Dominikańskiej dla autobusów ww. linii.

Autobusy ww. linii jadące z Bieńkowic, Trestna, Blizanowic i Opatowic od ulicy Piotra Skargi będą skręcały w prawo w ulicę Oławską (pod budynek PZU) gdzie będą zatrzymywały się na przystanku końcowym - autobusy linii 120 w zatoce autobusowej, a autobusy linii 114 na ulicy Oławskiej około 50 m za zatoką autobusową pod budynkiem PZU.

Kursy linii 114 realizowane z Galerii Dominikańskiej do Bieńkowic będą rozpoczynane z nowego przystanku zlokalizowanego na ulicy Oławskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Podwale (około 50 m za zatoką autobusową pod budynkiem PZU).

Kursy linii 120 realizowane z Galerii Dominikańskiej do Opatowic, Trestna lub Blizanowic będą rozpoczynane z przystanku zlokalizowanego na ulicy Oławskiej w zatoce autobusowej pod budynkiem PZU.

Zmiana będzie obowiązywała do czasu zakończenia prac związanych z przebudową ulicy Podwale na odcinku od alei Słowackiego do skrzyżowania z ulicą Traugutta i Oławską.

Zgłoś uwagę