17-18 czerwca - remont mostu Muchoborskiego, objazdy

W związku z remontem mostu Muchoborskiego od 17 czerwca 2016 roku (sobota) wprowadzono zmiany trasy linii autobusowej 107, 119, 319 i kursów nocnej linii 241.


Autobusy linii 107 i 319 w obu kierunkach kursują objazdem od ulicy Stanisławowskiej przez ulicę Ibn Siny Avicenny z pominięciem ulicy Krzemienieckiej, Ostrowskiego, Grabiszyńskiej i Solskiego.

W dni wolne od pracy utrzymane zostanie kursowanie linii 319 w obecnej relacji na trasie FAT - Tyniecka - FAT przez ulicę Solskiego i Grabiszyńską.

Autobusy linii 119 oraz kursy nocne linii 241 jadą objazdem w obu kierunkach od ulicy Stanisławowskiej przez ulicę Ibn Siny Avicenny, Wiejską, Solskiego i Grabiszyńską do alei Hallera z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicy Krzemienieckiej i Ostrowskiego.

Podczas prowadzonych prac związanych z poprawą stanu konstrukcji Mostu Muchoborskiego, od 18 czerwca 2016 roku (sobota)  obsługę komunikacyjną ulicy Krzemienieckiej zapewnia bezpłatny bus linii zastępczej 719, który ursuje od remontowanego Mostu Muchoborskiego przez ulicę Krzemieniecką do Ronda przy skrzyżowaniu ulicy Stanisławowskiej z ulicą Mińską.

Zmiany potrwają ok. trzy miesiące.

Zmiany na trasach przejazdów autobusów PDF

Zgłoś uwagę