13 czerwca - zmiany kursowania linii 120

Na 13 czerwca 2015 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 120. jest to związane z rozpoczęc iem remontu mostu Rakowieckiego na ul. Na Niskich Łąkach. 

  • zdjęcie ilustracyjne


Autobusy linii 120 od placu Dominikańskiego będą kursowały w obu kierunkach objazdem przez ulicę Traugutta, plac Wróblewskiego, ulicę Walońską, Na Grobli, Rakowiecką do ulicy Na Niskich Łąkach z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicy Kościuszki i Komuny Paryskiej oraz przy skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej, Traugutta, Kościuszki i Na Niskich Łąkach.

Celem zapewnienia dojazdu dzieci szkolnych do Szkoły Podstawowej nr 96 przy ulicy Krakowskiej z Blizanowic, Trestna oraz Osiedla Opatowice, kursy linii 120 o godzinie 6:00, 7:00, 8:00 i 11:00 będą realizowane do przystanku tymczasowego na ulicy Na Niskich Łąkach przed remontowanym mostem i dalej pojadą objazdem przez ulicę Rakowiecką, Na Grobli do Galerii Dominikańskiej.

W kierunku przeciwnym, celem  zapewnienia odwozu dzieci szkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 96 przy ulicy Krakowskiej do Blizanowic, Trestna oraz Osiedla Opatowice, kursy linii 120 odjeżdżające z Galerii Dominikańskiej w godzinach 12:30-16:00 będą realizowane do przystanku tymczasowego na ulicy Na Niskich Łąkach przed remontowanym mostem i dalej pojadą w kierunku Opatowic.

Zgłoś uwagę