Autobusy ww. linii będą kursowały w obu kierunkach z pętli Leśnica przez ulicę Jeleniogórską, Stabłowicką, Główną i Wilkszyńską do podwrocławskiej miejscowości Wilkszyn. Autobusy linii 923 nadal będą realizowały wybrane kursy przedłużone od Wilkszyna przez Pisarzowice i Brzezinkę Średzką do pętli w Brzezinie.