Zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 24 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Kino Kobiet do Heliosa Bielany (26 kwietnia) i Magnolia (27 kwietnia) na 18.30. Do zobaczenia będzie film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Bielany i Magnolia trzeba do 24 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, która z polskich aktorek zagrała we włoskim filmie „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę