Zaproszenie na Kino Kobiet [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 lutego do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia na 4 lutego na 18.30. Do zobaczenia będzie film Janusza Majewskiego „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy”. U schyłku lat pięćdziesiątych do Polski wraca z Anglii Fabian, emigrant wojenny, puzonista jazzowy i znakomity tancerz. Wraz z grupą miejscowych dziwaków i muzyków amatorów zakłada swingowy big band. Już po pierwszym występie zainteresowanie zespołem przerasta wszelkie oczekiwania. Fabian poznaje intrygującą Modestę, która wkrótce zaśpiewa z jego orkiestrą. Zostają kochankami i prowadzą życie podziwianej pary. Do czasu…

Kino Kobiet w Heliosie Magnolia

Kino Kobiet w Heliosie Magnolia

Fabularny / Historyczny / Obyczajowy / Przygodowy / Romans
Termin 4 lutego 2016 18:30

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia trzeba do 4 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, który z aktorów zagrał główną rolę w filmie „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę