Zaproszenia na wybrany film do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 16 września do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (ważne przez miesiąc).

Zapraszamy m.in. na specjalne spotkanie bohatera „My Little Pony. Film” w kinie Helios Magnolia Park! Czekając na premierę filmu najmłodsi mogą się spotkać ze swoją ulubioną postacią z bajki My Little Pony! W niedzielę 17.09 w godzinach 11-15 na wszystkie dzieci, które przyjdą do kina Helios Magnolia Park będzie czekać spotkanie z kucykiem Apple Jack, moc zabaw plastycznych, a także seanse filmu „Tarapaty” z konkursami!

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film trzeba do 16 września do godz.9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, kto jest wielkim wrogiem stadka dzielnych kucyków w filmie „My Little Pony”?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę