Zaproszenia na Nocny Maraton Strachu w Heliosie [ZAKOŃCZENIE]

Konkurs trwa do 6 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na Nocny Maraton Strachu (15 kwietnia w Heliosach – Magnolia i Bielany, od godz. 23.00 do rana). W ciągu jednej nocy pokazane zostaną cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć widzów. Na początek premierowy pokaz długo wyczekiwanego horroru „Po tamtej stronie drzwi”. Dalej nagradzany na wielu festiwalach „Widzę, Widzę” i potem świetny „The Canal”. Na koniec przedpremierowy pokaz gwiazdorsko obsadzonego filmu „Cmentarzysko ludożerców”. Taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Nocny Maraton Strachu w obydwu wrocławskich Heliosach trzeba do 6 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto wyreżyserował film „Cmentarzysko ludożerców”?  

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę