Zaproszenia na Nocny Maraton Strachu w Heliosie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na Nocny Maraton Strachu (21 kwietnia w Heliosach – Magnolia i Bielany, od godz. 23.00 do rana). W ciągu jednej nocy pokazane zostaną cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć widzów. Pierwszym z nich będzie inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, premierowy horror „OSTATNIA KLĄTWA”. Następnie, również po raz pierwszy na ekranach kin w Polsce, przerażający „BELLY OF THE BULLDOG”. Po chwili przerwy, atmosferę prawdziwej grozy pogłębi „LAMENT” i jeszcze bardziej mroczny „DARK WAS THE NIGHT”.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Nocny Maraton Strachu w obydwu wrocławskich Heliosach trzeba do 18 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto wyreżyserował film „Ostatnia klątwa”?  

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę