Zaproszenia na Kino Kobiet do Kina Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 11 maja do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na film „#Wszystko Gra” w ramach Kina Kobiet (poniedziałek 16.05.2016 (Aleja Bielany) i czwartek 12.05 (Magnolia Park) o godz. 18:30). #WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

Aby wygrać dwa podwójne zaproszenia na film „#Wszystko Gra” w Heliosie Magnolia i Heliosie Bielany trzeba do 11 maja do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jaka wrocławska aktorka gra główną rolę w filmie „#Wszystko Gra”?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę