18 czerwca - Nocny Półmaraton: zmiany w komunikacji

W sobotę, 18 czerwca, ulicami Wrocławia przebiegną uczestnicy 4.PKO Nocnego Półmaratonu. Kierowców i pasażerów komunikacji zbiorowej czekają spore utrudnienia i zmiany. Sprawdź, jak kursują autobusy i tramwaje podczas trwania półmaratonu. Utrudnienia zaczna się od godz. 21.00. Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków. Czytaj – 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton.


 

Pobierz listę zmian w komunikacji [PDF]

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA 

Linia 0L i 0P

Z uwagi na wyłączenie większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie 21:00 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.

Linia 1

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego -  Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka –  pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej   Słowiańska – Trzebnicka pl. Powstańców Wielkopolskich  Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne 

Linia 2

Od godziny 22:00 

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego -  Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich –  Krzyki 

Linia 3 

Od godziny 22:00

Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Kujawska –  pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki 

Linia 4

Od godziny 21:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin 

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego -  Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska - Oporów 

Linia 5

Od godziny 22:00

Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska –  pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska - Oporów 

Linia 6

Od godziny 21:00

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

Od godziny 22:00

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego –  pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich –  Krzyki 

Linia 7

Od godziny 21:00

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego –
pl. Jana Pawła II –  - Ruska
– Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian 

Od godziny 22:00

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – –
pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego
- Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich –  Krzyki 

Linia 8

Od godziny 21:00

Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa -  Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska - Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Zawalna

Zawalna - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska -  Gazowa – Tarnogaj 

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Zawalna - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera - pl. Bema

pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Zawalna 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska -  Gazowa – Tarnogaj 

Po udrożnieniu ulicy Pułaskiego

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska -  Gazowa – Tarnogaj 

Linia 9

Od godziny 21:00

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza - Sępolno

Sępolno - Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny -
pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy 

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego -  Olszewskiego – Biskupin

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska -  Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy 

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok - Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy 

Linia 10

Od godziny 21:00

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) - Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju - Wyszyńskiego – pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – Wyszyńskiego - most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Biskupin 

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego -  Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego -
pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica 

Linia 11

Od godziny 21:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Kromera – Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Skargi - Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) 

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnerapl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera Toruńska – Kwidzyńska - Kowale 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) - Grabiszyńska – pl. Legionów - PiłsudskiegoArkady Capitol

Arkady Capitol Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia 14

Od godziny 21:00

FAT – Grabiszyńska - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka Osobowice 

Od godziny 22:00

FAT – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT 

Linia 15

Od godziny 21:00

Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego -  pl. Legionów Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne 

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica –  pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois

Dubois – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki - Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska -  Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy 

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok - Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy 

Linia 17

Od godziny 21:00

Sępolno - Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny -
pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina

Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna - Skargi - pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza - Sępolno 

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego -  Olszewskiego – Biskupin

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego –  pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina 

Linia 20

Od godziny 21:00

Oporów - Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich -  Hallera - Grabiszyńska – Oporów 

Od godziny 22:00

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – GrabiszyńskaOporów 

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica 

Linia 23

Od godziny 21:00

Kromera - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego -  pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego -
pl. Jana Pawła II - Legnicka - Złotoryjska - Śrubowa – Robotnicza - Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy - Robotnicza - Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera –Kromera 

Linia 24

Od godziny 22:00

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera - Dubois

Dubois Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice 

Linia 31 i 32

Od godziny 21:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów 

W kierunku powrotnym bez zmian 

Od godziny 22:00

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Stadion Wrocław i Kozanów – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II - most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie

Mosty Mieszczańskie  – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj

Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska - Gaj

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana - Borowska - Peronowa –  Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)

Park Staromiejski – Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj 

Linia 33

Od godziny 21:00

Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego - ZOO

ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Pilczyce 

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA 

Linia A

Od godziny 21:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – KościuszkiŚwidnicka - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego -  Aleja Piastów – Aleja Piastów

Aleja Piastów - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 22:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego -  Aleja Piastów – Aleja Piastów

Aleja Piastów - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa –
pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska -
Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital) 

Linia C

Od godziny 21:00

pl. Grunwaldzki (peron 1)  - Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Kozanów

Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska - pl. Grunwaldzki (peron 1) 

Linia D

Od godziny 21:00

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego –
pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki
Świdnicka - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska -  Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Od godziny 22:00

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego –
pl. Legionów – Piłsudskiego
- Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska -  Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego 

Linia K

Od godziny 21:00

Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla 

Od godziny 22:00

Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa –
pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois
- Pomorska –
pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla 

Linia N

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP – … - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)

Litewska (pętla) – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –  pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa - Dworzec Gł. PKP 

Od godziny 22:00

Litewska (pętla) – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –  pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla) 

Linia 106

Od godziny 22:00

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Port Lotniczy 

Linia 110

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP (postój w zatoce na Peronowej) – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – HubskaSucha – Borowska – Peronowa –  Dworzec Gł. PKP (postój w zatoce na Peronowej) 

Linia 112

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP -  Peronowa -  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana -  Borowska -  Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna -  Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka -  Wyścigowa -  Waligórskiego - Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 113

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP -  Peronowa -  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana -  Borowska - Grota-Roweckiego - Kurpiów - Strachowskiego - Zwycięska - Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian 

Linia 114

Od godziny 21:00

Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki - Komuny Paryskiej - Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Dworcowa (przystanek na Kościuszki) -  Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice 

Linia 115

Od godziny 22:00

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Wystawowa – Wróblewskiego – Hala Stulecia (przystanek na ulicy Wróblewskiego)

Hala Stulecia – Wróblewskiego – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla) 

Linia 116

Od godziny 21:00

Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego –  pl. Daniłowskiego - Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska

Piastowska Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego - Przybyszewskiego – Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice 

Linia 120

Od godziny 21:00

(Trestno) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki - Komuny Paryskiej - Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Dworcowa (przystanek na Kościuszki) -  Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (Trestno) 

Linia 122

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP - Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna - Borowska - Swobodna - Zielińskiego - Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - pl. Solidarności - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka -  Koszalińska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)                   

W kierunku powrotnym bez zmian

Od godziny 22:00

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska - Rogowska - Zemska - Żernicka - Kołobrzeska – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - pl. Solidarności - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka -  Koszalińska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla) 

Linia 125

Od godziny 22:00

Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego -  Aleja Piastów –  Aleja Piastów

Aleja Piastów – Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Rondo Vaclava Havla - Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Sucha - Hubska - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów 

Linia 126

Od godziny 21:00

Krzyki - Krzycka - Sowia - Skarbowców – Racławicka - Gajowicka - Zaporoska - Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska - Zemska – Żernicka – Kołobrzeska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna - Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 127

Od godziny 21:00

Park Południowy – Sudecka - Pułtuska – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Rybacka - Zachodnia -  Poznańska -  Długa -  Starogroblowa -  Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 128

Od godziny 21:00

Pilczyce – Lotnicza - Metalowców – Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 131

Od godziny 21:00

Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska

Piastowska  – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla) 

Linia 132

Od godziny 21:00

pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego - Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - pl. Strzegomski – Strzegomska - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – nawrót na rondzie przy ulicy Stanisławowskiej – Mińska - Muchobór Wielki (pętla)

Muchobór Wielki (pętla) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka - Kasprowicza – pl. Daniłowskiego 

Linia 133

Od godziny 21:00

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej - Borowska - Kamienna – Komandorska – Wielka - Powstańców Śląskich - Racławicka - Skarbowców - Sowia - Krzycka - Wałbrzyska - Czekoladowa - Auchan

Auchan - Czekoladowa - Wałbrzyska - Krzycka - Sowia - Skarbowców –  Racławicka - Gajowicka – Hallera - Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów 

Linia 134

Od godziny 21:00

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska –  Stalowa - Grochowa - Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Bardzka  - Armii Krajowej  -  Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Księże Wielkie -  Tyska -  Opolska -  Krakowska –  Armii Krajowej -  Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka - Krucza -  Grochowa –  Stalowa - Grabiszyńska -  Klecińska - estakada Gądowianka -  Strzegomska –  Rogowska - Nowy Dwór (pętla) 

Linia 136

Od godziny 21:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa - Powstańców Śląskich - Hallera - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 141

Od godziny 21:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza -Piastowska

Piastowska  – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia 142

Od godziny 21:00

Zawalna – Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska - Śrubowa – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego – Żmigrodzka – Zawalna 

Linia 144

Od godziny 21:00

Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka –  Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka - Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich - Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera -  Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla 

Linia 145

Od godziny 21:00

Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny –  Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska - Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa - Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino –  Mickiewicza – Sępolno 

Linia 146

Od godziny 21:00

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny –  Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla 

Linia 148

Od godziny 22:00

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka - Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Linia 149

Od godziny 21:00

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka –
pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska

Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla) 

Linia 602

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Biskupice Podgórne LG Display

Biskupice Podgórne LG Display - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Dworzec Gł. PKP 

Linia 612

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP -  Peronowa -  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana -  Borowska - Ślężna -  Gliniana -  Borowska -  Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska - Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – LINIE STREFOWE 

  • Linia 900L (kurs o godzinie 22:10 z Galerii Dominikańskiej)

Dworzec Główny PKP – Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie – Smardzów – Święta Katarzyna – Siechnice Osiedle 

  • Linia 900L (kurs o godzinie 20:51 i 22:51 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Radwanice - Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa

  •  Linia 900P (kurs o godzinie 22:35 z Galerii Dominikańskiej) 

Dworcowa - Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE  - SIECHNICE OSIEDLE 

  • Linia 900P (kurs o godzinie 20:18, 21:18 i 23:06 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Święta Katarzyna – Smardzów – Żerniki Wrocławskie - Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska - Sucha – Dw. Główny PKP 

  • Linia 901 (kurs o godzinie 21:29 i 23:44  z Galerii Dominikańskiej)

Dworcowa - Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE  - SIECHNICE OSIEDLE 

  • Linia 901 (kurs o godzinie 21:57 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Radwanice - Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa 

  • Linie 904 i 914 (kurs o godzinie 21:30, 22:30 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 21:35 z Łoziny i 20:37 z Domaszczyna) 

KromeraKrzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina/Domaszczyn

Łozina/Domaszczyn – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera 

  • Linia 910 (kurs o godzinie 21:37 i 22:53 z Galerii Dominikańskiej)

Dworzec Główny PKP– Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie (Święta Katarzyna) 

  • Linia 910 (kurs o godzinie  21:06 z Żernik Wrocławskich i 22:13 ze Św. Katarzyny)

(Święta Katarzyna) Żerniki Wrocławskie - Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska - Sucha – Dw. Główny PKP 

  • Linia 911 (kurs o godzinie 22:25, 23:25 z Kiełczowa, o godzinie 21:19 z Brzeziej Łąki oraz o godzinie 22:00 i 23:00 z pl. Grunwaldzkiego)

(Brzezia Łąka) Kiełczów – Szewczenki – Gorlicka – Krzywoustego – Brucknera – Kochanowskiego - Kochanowskiego/Moniuszki

Kochanowskiego/Moniuszki (odjazd z przystanku w kierunku centrum nr 24304) – Kochanowskiego – Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Poleska – Litewska - Szewczenki – Kiełczów 

NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA 

Linia 240

Dw. Główny PKP -  Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - Dworzec Nadodrze - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Powstańców Warszawy – pl. Społeczny - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego - Małachowskiego –  Piłsudskiego - Peronowa – Borowska - Sucha – Dw. Główny PKP 

Linia 241

Osiedle Sobieskiego (pętla) Królewska - Irkucka Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza - Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów - Sucha - Swobodna - Zielińskiego - Szczęśliwa Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera - Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska – Avicenny - Stanisławowska - Mińska Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska Rondo Rotmistrza Pileckiego - Mińska - Stanisławowska Avicenny – Wiejska – Solskiego – Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Szczęśliwa - Zielińskiego - Swobodna - Sucha - Joannitów Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta –
pl. Wróblewskiego
- pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego (pętla) 

Linia 243

Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska KościuszkiKomuny Paryskiej – Podwale - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka Bajana - Lotnicza Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Podwale - Świdnicka Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja Kościuszki - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie 

Linia 245

Pracze Odrzańskie - Brodzka –  Maślicka -  Pilczycka -  Gwarecka –  Dokerska -  Kozanowska -  Pilczycka -  Popowicka – Starogroblowa –  Długa -  Poznańska -  Zachodnia -  Rybacka - pl. Jana Pawła II -  Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja -  Peronowa – Borowska – Sucha –  Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska - Gliniana - Hubska -  Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Mościckiego - Semaforowa - Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego - Brochów - Chińska- Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Bardzka - Hubska - Gliniana – Łódzka – Wesoła - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Maślicka - Główna - Stabłowicka - Pracze Odrzańskie 

Linia 246

Świniary – Zajączkowska - Pełczyńska - Obornicka - Broniewskiego - Kasprowicza - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Grabiszyńska - Klecińska – estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska - Rogowska – Zemska - Żernicka - Kołobrzeska - Koszalińska - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów

Kozanów - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Kołobrzeska - Żernicka – Zemska - Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Świniary 

Linia 247

Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - most Uniwersytecki - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Letnia - Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa 

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa - Wałbrzyska - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska - Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Polanowice

Linia 250

Dw. Główny PKP - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa –  Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego -
pl. Społeczny – Most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2)
- Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka – Dworzec Nadodrze - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Jagiełły - Mostowa - Podwale - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha – Dw. Główny PKP 

Linia 251

Litewska (pętla) - Żmudzka - Kiełczowska - Poleska - Litewska - Gorlicka – Nowogorlicka - Rondo Lotników polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów

Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie - Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Nowogorlicka - Gorlicka - Poleska - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska (pętla) 

Linia 253

Leśnica – Średzka - Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego -  Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice -  Bacciarellego - Olszewskiego - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów - Średzka - Trzmielowicka - Płońskiego - Leśnica 

Linia 255

Sępolno - Mickiewicza - Monte Cassino - Spółdzielcza - Olszewskiego - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Spółdzielcza - Monte Cassino - Mickiewicza - Sępolno 

Linia 257

(Rędzin) Osobowice - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica - Pomorska - most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa - Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – FAT (nawrót na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej i Fiołkowej)

FAT – Grabiszyńska - Hallera – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Osobowice (Rędzin) 

Linia 259

Wojszycka -  Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta –
pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki -
Mickiewicza (Sępolno) – mosty Chrobrego - Swojczycka - Strachocińska – Wojnów (pętla)

Wojnów (pętla) - Strachocińska - Swojczycka – mosty Chrobrego - Mickiewicza (Sępolno) – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki - Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna - Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.

Zakaz parkowania: lista ulic

  1. RÓŻYCKIEGO, od al. Paderewskiego do ul. Kochanowskiego - dla obu kierunków;
  2. PUŁASKIEGO, od ul. Kościuszki do ul. Małachowskiego – strona prawa;
  3. MAŁACHOWSKIEGO, od posesji 12a do ul. Dąbrowskiego;
  4. STAWOWA, od przejścia dla pieszych do Bogusławskiego;
  5. ŚLĘŻNA, od Promyka Słońca do Dyrekcyjnej – strona lewa (x2);
  6. ŚLĘŻNA, od Promyka Słońca do Skwerowej – strona prawa;
  7. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, od przystanku w rejonie skrzyż. z Al. Hallera do Pl. Powstańców Śl. – strona prawa;
  8. PLAC POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, od ul. Powstańców Śl. do Kamiennej - – strona prawa;
  9. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, od Pl. Powstańców Śl. do ul. Wielkiej – strona prawa;
  10. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, od ul. Radosnej do ul. Zaolziańskiej – strona prawa;
  11. PIŁSUDSKIEGO, od ul. Kościuszki do ul. Sądowej – strona prawa;
  12. PIŁSUDSKIEGO, od ul. Sądowej do ul. Podwale (zatoki parkingowe) – strona prawa;
  13. PLAC JANA PAWŁA II, od ul. Podwale do ul. Włodkowica – strona prawa;
  14. BIAŁOSKÓRNICZA, od ul. Św. Mikołaja do ul. Łaziennej – strona prawa (zatoka);
  15. SIENKIEWICZA, od Świętokrzyskiej do Wyszyńskiego – strona prawa;
  16. PURKYNIEGO, od Pl. Powstańców W-wy do Garncarskiej – strona prawa;
  17. PURKYNIEGO, od wyjazdu z Panoramy Racławickiej do Pl. Powstańców W-wy i w rejonie budynku TPSA (za
  18. PURKYNIEGO, słupkami od ul. Piaskowej) – strona lewa;
  19. PURKYNIEGO, od ul. Garncarskiej do ul. Frycza-Modrzewskiego – strona prawa;
  20. FRYCZA-MODRZEWSKIEGO, od ul. Purkyniego do ul. Ks. Kraińskiego - strona prawa;
  21. KS. KRAINSKIEGO, tył Hali Targowej;
  22. KS. KRAINSKIEGO, zatoki parkingowe w kierunku skrzyżowania z Purkyniego – strona prawa;
  23. PURKYNIEGO, od ul. Św. Katarzyna do skrzyżowania z ul. Ks. Kraińskiego – strona lewa;
  24. OŁAWSKA, od wjazdu do PZU do Podwale – strona prawa;
  25. WYBRZEŻE WYSPIAŃSKIEGO, od ul. Hoene-Wrońskiego do ul. Norwida – strona lewa i prawa;
  26. NORWIDA, od ul. Wyb. Wyspiańskiego do ul. Skłodowskiej-Curie – strona lewa i prawa;
Zgłoś uwagę