Zaproszenia na spektakl „Prometeusz” [ZAKOŃCZONY]

Kanwą przestawienia jest antyczny mit o Prometeuszu, który budzi w ludziach rozum, myślenie, kreatywność, pasje i zainteresowanie światem. Niezadowolony z obrotu spraw Zeus posyła na ziemię puszkę pełną ludzkich trosk, chorób i lęków. 


Spektakl akrobatyczno-taneczny, w którym środkiem wyrazu wykonawców jest bardzo szeroko rozumiana forma ruchowa, czyli taniec, akrobacje, teatr cieni, elementy ekwilibrystyki cyrkowej i wschodnie sztuki walki. 

Zbudowane z rozmachem widowisko nie jest jednak popisem akrobatycznym czy tanecznym, gdyż w "Prometeuszu" zawarta jest wyraźna treść i historia, a elementy ruchowe są jedynie narzędziami narracji.

Oddamy 2 podwójne bilety na piątek, 24 listopada (godz. 19:00) oraz 2 podwójne na niedzielę, 26 listopada (godz. 19:00).

„Prometeusz” w Imparcie

„Prometeusz” w Imparcie

Teatr tańca / Spektakl
Termin od 24 listopada 2017 do 25 listopada 2017

Miejsce Impart

Zobacz

Jak grać? 

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać podwójne zaproszenie w podanym niżej formularzu zgłoszeniowym, należy wpisać odpowiedź na pytanie: kto jest reżyserem spektaklu?

Konkurs trwa do poniedziałku, 20 listopada, do godz. 11.00. W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także imię i nazwisko, numer kontaktowy telefonu i aktualny adres e-mailowy. Prosimy również o podania preferowanego dnia spektaklu (piątek albo niedziela).

Wygrywa 15 i 17 osoba, która nadeśle do nas poprawną odpowiedź (na każdy ze spektkali). Laureatów poinformujemy sms-em i e-mailem, jak odebrać zaproszenie.

Zgłoś uwagę