Zaproszenia na spektakl „Prometeusz” [ZAKOŃCZONY]

Ten spektakl cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Oddamy zaproszenia na spektakl Prometeusz w Imparcie. Do wyboru spektkal w sobotę oraz w niedzielę.

  • Fot. Wiktor Bernatowicz.

  • Fot. Wiktor Bernatowicz.

  • Fot. Wiktor Bernatowicz.


Spektakl akrobatyczno-taneczny, w którym środkiem wyrazu wykonawców jest bardzo szeroko rozumiana forma ruchowa, czyli taniec, akrobacje, teatr cieni, elementy ekwilibrystyki cyrkowej i wschodnie sztuki walki. 

Zbudowane z rozmachem widowisko nie jest jednak popisem akrobatycznym czy tanecznym, gdyż w „Prometeuszu” zawarta jest wyraźna treść i historia, a elementy ruchowe są jedynie narzędziami narracji.

„Prometeusz” w Imparcie

„Prometeusz” w Imparcie

Teatr tańca / Spektakl
Termin od 26 października 2019 do 27 października 2019

Miejsce Impart

Zobacz

Jak grać? 

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać podwójne zaproszenie w podanym niżej formularzu zgłoszeniowym, należy wpisać odpowiedź na pytanie: jaki mit jest podstawą fabularną spektaklu?

Konkurs trwa do piątku, 25 października, do godz. 12.00. W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także imię i nazwisko, numer kontaktowy telefonu i aktualny adres e-mail. Prosimy również o podanie dnia, w kórym chcemy zobaczyć spektakl: sobota albo niedziela. Na każdy dzień oddamy po 3 podówjne zaproszenia. 

Wygrywa co piąta osoba, która nadeśle do nas poprawną odpowiedź. Laureatów poinformujemy sms-em i e-mailem, jak odebrać zaproszenie.Zgłoś uwagę