Zaproszenie na koncert w Narodowym Forum Muzyki [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 sierpnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert 25 sierpnia w Narodowym Forum Muzyki w ramach festiwalu Forum Musicum. Tradycją festiwalu jest promocja młodych talentów muzykowania zespołowego wyłanianych corocznie w konkursie Schola Cantorum w Kaliszu. Zespoły młodych wykonawców amatorów tworzą w Polsce ruch sięgający głębiej niż jedynie przyjemność wspólnego muzykowania. Zespoły te niejednokrotnie osiągającą poziom wykonawczy równy dobrym zespołom profesjonalnym. Forum Musicum stara się stworzyć im ważne koncertowe wyzwanie i przedstawić ich publiczności.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert trzeba do 17 sierpnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie: kto jest dyrektorem artystycznym festiwalu Forum Musicum?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę