Występ Narodowego Baletu Gruzji „Sukhishvili” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 stycznia 2018 do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na występ Narodowego Baletu Gruzji „Sukiszwili” w Hali Stulecia (7 lutego, godz. 19.00).

„Narodowy skarb – drogocenny kamień szlachetny” –  tak nazywają go na całym świecie. Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” składa się z więcej niż 100 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii zespół wyruszył na ponad 300 tournee, 11 razy objechali  5 kontynentów, 88 krajów, odbyli 13 000 koncertów, które łącznie widziało ponad 8 mln widzów.

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał ponad 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych gruzińskich tańcach. Żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, założyciele stworzyli nowe układy, które oczywiście zanurzone były w folku i połączyli je ze współczesnymi krokami.

Występ grupy Sukhishvili to spektakularne i bardzo dynamiczne show dla całej rodziny: od dzieci po seniorów. Nie ma czasu na nudę. Są elementy sztuk walki, akrobacje. W dodatku tancerze mają przepiękne, bardzo dopracowane, kolorowe kostiumy.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 22 stycznia do godz. 9.00 wysłać do nas formularz konkursowy wpisując w treść imię, nazwisko, numer telefonu i odpowiadając na pytanie, w którym roku został założony Narodowy Balet Gruzji?

Wygrywa co dwudzieste zgłoszenie. Do zwycięzców zadzwonimy w dniu rozwiązania konkursu.

 Zgłoś uwagę