Zajęcia z wirtualnym trenerem dostępne we wrocławskim aquaparku

To absolutna nowość. W Fitness Aquapark Wrocław można wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wirtualnego trenera. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem.

  • Nowa usługa we wrocławskim aquaparku - wirtualny trener


Wrocławski aquapark proponuje alternatywną formę treningu. W specjalnie przygotowanej sali, na ogromnym ekranie, wyświetlane są profesjonalne filmy z treningami prowadzonymi przez gwiazdy światowego fitnessu.

– Zajęcia z wirtualnym trenerem to sposób na rozwiązanie bolączek, na które skarżyli się nasi klienci. Przede wszystkim, zajęcia dostępne są przez niemal cały dzień, dzięki czemu nasi klienci nie muszą już sprawdzać grafiku zajęć i starać się dopasować do niego swoich planów – wyjaśnia Patrycja Mierzejewska, kierowniczka Fitness Aquapark Wrocław.

Dzięki wirtualnym klasom goście strefy fitness wrocławskiego aquaparku zawsze mają pewność, że w momencie, gdy tylko znajdą czas na trening, będą mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez znakomitego instruktora. W dodatku, świetnej jakości filmy i pejzaże pozwolą na czas ćwiczeń przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość.

Kiedy i jak można skorzystać z usługi?

Z zajęć z wirtualnym trenerem można korzystać od poniedziałku do piątku, od godziny 6.30 do 17.00. Do ćwiczeń każdy może dołączyć w dowolnym momencie. Wystarczy przejść do sali Indoor Cycling, wybrać dostępne na miejscu akcesoria potrzebne do wzięcia udziału w treningu, zgodnie z umieszczoną na ekranie przed wejściem informacją i zacząć ćwiczenia.

W zależności od pory dnia, chętni mają do wyboru:

  • zajęcia wzmacniające, zwykle o charakterze ogólnorozwojowym ze wskazaniem na wybrane części ciała,
  • urozmaicone zajęcia cardio, nakierowane na spalanie tkanki tłuszczowej,
  • zajęciach mentalnych, np. joga lub pilates, realizowanych w egzotycznych sceneriach
  • trening kolarski, z widokami ze słynnej korsykańskiej Col de Marsolino albo którejś z alpejskich tras.

– Z pomysłem wprowadzenia wirtualnych zajęć nosiliśmy się już od pewnego czasu. To rozwiązania bardzo popularne na świecie, kluby w Polsce dotychczas z rezerwą podchodziły do pomysłu. Wychodzimy z założenia, że powinniśmy proponować gościom maksymalne ułatwienia w korzystaniu z naszej oferty. Wiemy, jak trudno w naszym zabieganym życiu znaleźć czas na regularny trening. Uważam, że to nie klienci powinni dostosowywać się do grafiku danego klubu, lecz kluby mają wykazać się elastycznością – dodaje Patrycja Mierzejewska.

Już od pierwszych dni od uruchomienia nowej usługi zainteresowanie zajęciami z wirtualnym trenerem jest spore. Atrakcja nie jest dodatkowo płatna. Na udział w zajęciach może się zdecydować każdy, kto posiada karnet lub wejściówkę uprawniającą do korzystania z siłowni oraz wejściówkę na wszystkie strefy Aquaparku.

Szczegółowy harmonogram zajęć z wirtualnymi trenerami dostępny jest na stronie internetowej wrocławskiego aquaparku oraz w strefie fitness.Zgłoś uwagę