Odbierz Wyprawkę Wrocławską bez wychodzenia z domu

Od 26 października br. rodzice dzieci urodzonych we Wrocławiu mogą złożyć wniosek z prośbą o dostawę Wyprawki Wrocławskiej pod swój adres. To udogodnienie zwłaszcza dla tych rodziców, którzy rejestrują narodziny dziecka przez internet. Nadal także, rodzice, którzy rejestrują dziecko w USC, otrzymują wyprawkę wraz z odpisem aktu urodzenia dziecka.

  • wyprawka wrocławska

    fot. WCRS, www.wroclaw.pl


Przypominamy, że Wyprawkę Wrocławską może odebrać rodzic lub prawny opiekun dziecka, przed ukończeniem przez nie 9. miesiąca życia.

Czytaj więcej:

Żeby zamówić wyprawkę wystarczy wypełnić specjalny formularz online, który przygotowała Fundacja PRESTO. 

Kiedy otrzymam Wyprawkę Wrocławską do domu?

Wysłany elektronicznie wniosek o dostarczenie Wyprawki Wrocławskiej do domu zostanie rozpatrzony w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Potem operator skontaktuje się z rodzicem/opiekunem, by omówić szczegóły dostawy – czyli datę, godzinę i formę dostarczenia.

Wyprawki dostarczane są zazwyczaj od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-14.30.

Złożyłam/em wniosek i długo czekam

Gdyby kontakt w sprawie wniosku przedłużał się ponad dwa tygodnie, należy zadzwonić pod nr: +48 729 972 672 lub napisać mejla: wyprawka@fundacjapresto.pl

Fundacja PRESTO informuje także, że w razie większej liczby otrzymanych przez nią wniosków, rozpatrzy je wg kolejności zgłoszeń w terminie maksymalnie 30 dni. Jednak postara się skontaktować się wcześniej z wnioskodawcą i o tym uprzedzić.Zgłoś uwagę