Wygraj biżuterię Patrizia Pepe [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 6 czerwca do godziny 10.00.

  • patrizia pepe renoma

    Salon Patrizia Pepe w Domu Handlowym Renoma

  • patrizia pepe renoma

    Wnętrze salonu Patrizia Pepe zaprojektowane przez włoskich designerów


Mamy dla Was naszyjnik kłódkę włoskiej marki Patrizia Pepe (rodem z Florencji) od firmy Vega Fashion Group jedynego dystrybutora marki Patrizia Pepe na Dolnym Śląsku. We wrocławskim Domu Handlowym Renoma pod koniec kwietnia otwarty został salon Patrizia Pepe, pierwszy w Polsce zaprojektowany zgodnie z drobiazgowymi wytycznymi włoskich specjalistów od designu. 

Marka Patrizia Pepe powstała w 1993 roku we Florencji (flagowy sklep jest usytuowany blisko słynnej świątyni Santa Maria del Fiore), a nazwę zawdzięcza zarówno imieniu założycielki Patrizii Bambi, jak i słowu pepe (po włosku "pieprz"), które idealnie określa styl ubrań i dodatków - kobiece, ale i zadziorne. We Wrocławiu ubrania i dodatki Patrizii Pepe kupimy od 2007 roku.

Aby wygrać naszyjnik włoskiej marki Patrizia Pepe trzeba do 6 czerwca do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i stworzyć swoją stylizację, czyli napisać (zgłoszenie nie może mieć więcej niż 500 znaków), na jaką okazję ubrałabyś naszyjnik kłódkę.

Jury konkursowe wybierze najciekawszą odpowiedź, a zwycięzca zostanie powiadomiony przez organizatora o wygraniu nagrody 06.06.2016r. za pomocą e-maila bądź telefoniczne. W przypadku niemożności skontaktowania się ze zwycięzcą konkursu w ciągu jednego dnia, komisja ponownie wybierze najlepsze zgłoszenie z pozostałych przesłanych prac. W takim wypadku nagroda przejdzie na autora kolejnego, wybranego zgłoszenia konkursowego. Zgłoś uwagę