Wygraj bilety na ceremonię otwarcia The World Games 2017 [WYNIKI]

Ceremonia Otwarcia igrzysk The World Games 2017, największej imprezy sportowej w Polsce i najważniejszego wydarzenia tego roku we Wrocławiu będzie historyczną chwilą. Przez kilka dni czekaliśmy na Państwa zgłoszenia w konkursie na wejściówki Ceremonię Otwarcia i mamy już 5 szczęśliwców.  


Ceremonia rozpocznie się 20 lipca o godzinie 19.00 na Stadionie Wrocław i potrwa ponad dwie godziny. Na trzech scenach wystąpi łącznie ponad 400 artystów, w tym orkiestra symfoniczna, grupy taneczne i gwiazdy muzyki, których nazwiska były najbardziej wyczekiwaną przez fanów The World Games informacją ostatnich tygodni! Reżyserem całego przedsięwzięcia jest Krzysztof Materna. Tam po prostu trzeba być. 

W naszym pierwszym konkursie wzięło udział prawie dwieście osób. Pięciu pierwszych szczęśliwców, którzy dostaną podwójne zaproszenia na Ceremonię Otwarcia już mamy. 

Zaproszenia wygrywają: 

  • Stefan B...
  • Piotr M...
  • Joanna R...
  • Maria C...
  • Andrzej R...


Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w sprawie zasad odbierania zaproszeń. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i już zapraszamy do kolejnego, w którym do wygrania będą następne wejściówki na Ceremonię Otwarcia The World Games 2017 we Wrocławiu. Zgłoś uwagę