„WROśnij we WROcław” – ZZM ogłosił przetarg na dostarczenie drzew

ZZM ogłosił przetarg na „Nasadzenia w ramach akcji społecznej WROśnij we WROcław na terenie zieleni w rejonie parku przy ul. Zakopiańskiej i w parku przy ulicy Rumiankowej”, w ramach którego wykonawca powinien dostarczyć materiał szkółkarski (drzewa), wykonać nasadzenia oraz zapewnić 2-letnią pielęgnacyjną gwarancję. Oferty można było składać do 27 lutego, do godziny 9.45.

  • fot. UMW


Zgodnie z zamówieniem - Nasadzenia w ramach akcji społecznej „WROśnij we WROcław” na terenie zieleni w rejonie parku przy ul. Zakopiańskiej oraz w parku przy ul. Rumiankowej, Zarząd Zieleni Miejskiej poszukuje wykonawcy, który dostarczy materiału szkółkarskiego (drzew) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej, wykona nasadzenia i obejmie je 2-letnią pielęgnacją gwarancyjną.

„WROśnij we WROcław” to akcja zapoczątkowana w 2017 roku, upamiętniająca jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu rodziców, czyli narodzin dziecka. Za nami już sześć edycji akcji. Dotychczas wrocławianie sadzili drzewa w parku Młodego Wrocławianina (618 drzew), przy górce PaFaWag (18), przy ul. Awicenny (200), przy ul. Maślickiej (200), w parku Mamuta na Oporowie (200), na Zielonym Klinie (250) oraz na Polanie Karłowickiej (100).

Najbliższa, już siódma edycja akcji planowana jest na wiosnę 2020 roku. Oczywiście, jak co roku, nasadzenia będą miały charakter całodniowej akcji społecznej z mieszkańcami Wrocławia. W związku z tym, potencjalny wykonawca, biorący udział w przetargu, musi także zapewnić zarówno osoby do obsługi, jak i konieczny do wykonania zadania sprzęt. Wykonawca powinien zapewnić minimum 12 osób do obsługi akcji w lokalizacji nr 1 – teren zieleni w rejonie parku przy ul. Zakopiańskiej oraz 8 osób do obsługi akcji w lokalizacji nr 2 – park przy ul. Rumiankowej.

Pełną specyfikację można znaleźć TUTAJ. Na oferty ZZM czeka do 27 lutego, do godziny 9.45.Zgłoś uwagę