Wrocławski sport wspiera WOŚP. Koszulki i pierścień mistrzowski na licytacji

WOŚP we Wrocławiu. Piłkarskie koszulki meczowe, specjalna gablota, mistrzowski pierścień oraz piłka - to jedne z przedmiotów, które wrocławskie kluby sportowe wystawiły na aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  • Śląsk po raz kolejny wspiera WOŚP /fot: slaskwroclaw.pl

    Śląsk po raz kolejny wspiera WOŚP /fot: slaskwroclaw.pl


31 stycznia WOŚP zagra po raz 29. Największa orkiestra świata w tym roku zbiera pieniądze na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W akcję zbiórki pieniędzy włączy się 120 tys. wolontariuszy na całym świecie. Zbiórka realizowana będzie również przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych. Kweście towarzyszyć będą wydarzenia organizowane przez lokalne Sztaby.

Ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku szczególnie ważna będzie skarbonka elektroniczna. Osoby, które nie mogą wpłacić pieniędzy osobiście do puszki mogą zrobić przelew na oficjalnej stronie WOŚP.

29. Finał WOŚP Wrocław online

29. Finał WOŚP Wrocław online

Koncert / Eventy / Akcje społeczne
Termin od 30 stycznia 2021 do 31 stycznia 2021

Miejsce Wydarzenie online

Zobacz

 

Sport wspiera WOŚP

Jak co roku w akcji charytatywnej biorą udział wrocławskie drużyny sportowe.

WKS Śląsk Wrocław oferuje swoim kibicom wyjazdową koszulkę meczową z sezonu 2020/21 z podpisami piłkarzy pierwszej drużyny. Obecnie trykot można licytować od 910 zł (stan na 21 stycznia, godzina 10.00).

Śląsk namawia także do zakupu reprezentacyjnej koszulki Joanny Wróblewskiej - piłkarki WKS-u. Biało-czerwoną koszulkę z nr 6 podpisały m.in. jedna z najlepszych bramkarek świata Katarzyna Kiedrzynek z Vfl Wolfsburg czy Aleksandra Sikora z norweskiego Klepp Il. Wcześniej grała w Juventusie. Tę koszulkę można licytować od 761,66 zł (stan na 21 stycznia, godzina 10.00).

W nowy rok warto wejść z kalendarzem Śląska z autografami piłkarzy w cenie 132,50 zł (stan na 21 stycznia, godzina 10.00). Z kolei na półce dobrze będzie wyglądać gablota z butem piłkarskim podpisanym przez wicekapitana Śląska Wojciecha Gollę. Tutaj można licytować od 355 zł (stan na 21 stycznia, godzina 10.10).

Do wzięcia udziału w akcji zapraszają też Panthers Wrocław. Świeżo upieczeni mistrzowie Polski i jedna z najlepszych drużyn w Europie przekazuje pierścień mistrzowski z serduszkiem WOŚP oraz liczbą 29 nawiązującą do 29. finału WOŚP. Pierścień przypomina o czterech mistrzostwach Panthers, w tym w ostatnim Polish Bowl, gdy wrocławianie zakończyli sezon bez porażki. Pierścień przygotowany specjalnie na 29. Finał WOŚP stworzyła firma Enigma Jubiler.

Pierścień można licytować od 2 175 zł.

 

W zeszłym roku we wrocławskich sztabach zebrało łącznie 1 mln 807 tys. 706,64 zł. Natomiast w całym kraju, łącznie z aukcjami internetowymi, zebrano 186 mln 133 tys. 610,66 zł.Zgłoś uwagę